Nabídka realit
Účty
Úvěry a hypotéky
Levná hypotéka
Financování bydlení > Projekty

Projekty

Naše finanční skupina realizuje svoji poradenskou činnost při financování bydlení především v regionech Zábřeh, Šumperk, Mohelnice a okolí, dále Jeseník, Uničov, Litovel, Olomouc a Lanškroun. 

 

1. Projekt financování výstavby rodinných domů Haas Fertigbau.

Spolupráce s dodavatelem energeticky úsporných dřevostaveb Haas Fertigbau zajišťuje zájemcům o tyto domy nadstandardní servis, bezproblémové a finančně velmi výhodné financování výstavby formou hypoték s úrokem od 2,59 p.a., odbornou pomoc při čerpání finančních prostředků a komunikaci s katastrem nemovitostí.

 

2. Projekt Bonusových kuponů.
 
Projekt Bonusových kuponů představuje unikátní spolupráci mezi bankou a jejich obchodními partnery, kteří poskytují klientům řadu zvýhodnění nad rámec běžných slev.  
 
 
 
3. Podpora veřejně prospěšných projektů
 
Pomáháme při oslovování potenciálních sponzorů pro finanční podporu OS Spirála, které se stará a organizuje aktivity pro postižené děti.
 
 
 
4. Inzerce.
 
Zájemci o řádkovou inzerci mohou zaslat na mail: furbasek@seznam.cz text nabídky nebo poptávky na prodej nebo koupi nemovitosti, či pronájem, který bude bez úprav zveřejněn zdarma po dobu 30 kalendářních dnů. 

 

5. Osobní doporučení
 
S ohledem na určité zkušenosti s RK MX reality Šumperk doporučuji být při jednání s uvedenou RK obezřetný.
       
RNDr. František Urbášek, CSc.