Nabídka realit
Účty
Úvěry a hypotéky
Levná hypotéka
Financování bydlení > Partneři > VEKRA okna


Značka VEKRA existuje na českém trhu otvorových výplní již 20 let. Dnes je VEKRA vlajkovou značkou společnosti Window Holding a.s., která vznikla 31. 12. 2009 právní fúzí tří nejvýznamnějších výrobců otvorových výplní v ČR, a to VEKRA, OTHERM a TWW.

Je největším výrobcem oken a dveří na českém trhu s podílem cca 15 %.

VEKRA jako vlajková značka Window Holding a.s. má za cíl stát se první volbou pro zákazníka při výběru dodavatele otvorových výplní, protože:

  • Dodává pouze kvalitní výrobky z profilů „A” kvality.
  • Nabízí kompletní portfolio výrobků ze všech materiálů včetně hliníkových fasádních systémů.
  • Má komplexní portfolio služeb souvisejících s objednávkou a montáží otvorových výplní.
  • Nabízí důvěryhodné partnerství jištěné stabilním finančním zázemím velké společnosti a jako silný hráč je schopna dostát svým závazkům i v záruční a pozáruční době.
 

Plastová okna a dveře z kvalitních profilů

Vekra vyrábí plastová okna a dveře z kvalitních profilů s tlouštkou vnějších stěn 3mm. Vyznačují se tedy vysokou pevností, odolností proti stárnutí, dokonalou funkčností a nejvyšší kvalitou.

Systém pro velké zasklené plochy

Novinkou v produktové nabídce Vekra jsou zdvižně-posuvné dveře HS PORTAL. Je to do detailu vyřešený systém pro velké prosklené plochy.
 

Dřevěná okna a dveře VEKRA se vyrábějí z vícevrstvých lepených hranolů, které zaručují tvarovou stálost všech prvků. Základním stavebním materiálem je stabilní třívrstvý nebo čtyřvrstvý lepený hranol ze smrku, borovice, meranti či dubu. Dlouhou životnost oken podporuje kvalitní třístupňová povrchová úprava.

Dvě těsnění zajišťují dostatečné tepelné a protihlukové izolační vlastnosti.

VEKRA dokáže uspokojit jakékoli přání – od jednoduchého provedení až po nejnáročnější atypické prvky.
 
Hliníková okna a dveře s dlouhou životností a vysokou pevností
Hliník jako materiál s dlouhou životností, moderním vzhledem a hlavně vysokou pevností je nejvhodnějším materiálem pro velmi frekventované používání a zároveň uspokojí i vysoké nároky na tepelnou izolaci. Z toho vyplývá, že hliníková okna jsou vhodná všude tam, kde budou hodně namáhána, nebo tam, kde jsou náročné povětrnostní podmínky.

Hliníkové systémy jsou tou nejlepší volbou pro vysoce zatěžované vstupy do panelových domů, provozních budov, úřadů, obchodních center apod. Hliníková okna mají výborné vlastnosti a stabilitu a umožňují vyřešit i velké prosklené plochy.

Hliníková okna či dveře uspokojí jak svým vzhledem, tak širokou možností barevných kombinací.
 

Dřevohliníková okna v pěti základních produktových řadách

Základem dřevohliníkových oken je stejně jako u eurooken Vekra vícevrstvý lepený hranol. Ten poskytuje oknům všechny přednosti dřevěných eurooken, zejména tvarovou stálost a stabilitu.

Hliníkové opláštění eurookna
zajišťuje jeho neomezenou životnost. Eurookna tak nepotřebují údržbu a péči o povrchovou úpravu.

Profily Alu Design Classic, Softline a Linear lze na přání dodat také s vloženou tepelnou izolací v hliníkovém opláštění.

Z interiérové stany, můžete volit mezi základním eurooknem ze smrku, borovice, dubu či meranti, barva venkovního hliníkového opláštění může být v souladu s barvou fasády domu. Na výběr je nepřeberná škála barevných odstínů hliníkového opláštění od imitací dřeva až po pastelové barvy.

Základní eurookna vyrábíme ve variantě s napojovanými i nenapojovanými dřevěnými lamelami. Tónování dřeva z interiérové strany je možné vybírat ze stejné barevné palety jako u dřevěných oken.

Dřevohliníková okna jsou vrcholem konstrukce oken. Díky hliníkovému opláštění nepotřebují údržbu a mají prakticky neomezenou životnost.

Adresa: Wellnerova 1215/3, 779 00 Olomouc-Nová ulice
 
Tel./fax: 585 203 493/ 585 203 493
Mobil: 725 777 201
 
Obchodní zástupce: Michal Straka, M. 725 894 100