Nabídka realit
Účty
Úvěry a hypotéky
Levná hypotéka
Financování bydlení > Partneři > HEVOS
 
 
Společnost HEVOS úspěšně buduje své renomé na tuzemském trhu už dvě desetiletí. Patří mezi nejvýznamnější výrobce zakázkových kuchyní na střední Moravě. Během této doby se společnosti podařilo získat pozici stabilního, dynamického a respektovaného subjektu.
 
 
Stát se konkurenceschopnou, inovativní a technologicky i personálně vyspělou firmou vyžadovalo značnou kreativitu i úsilí. Získat dlouhodobý pozitivní kredit a důvěru klientů nelze jinak, než garancí stoprocentní zodpovědnosti k zákazníkům.
 
 
Firma disponuje nejnovějšími technologiemi, pracuje s moderním designem a sleduje trendy, aby svým klientům dokázala nabídnout nejlepší interiérová i technická řešení kuchyní.
 
 
 
10 jednoduchých kroků, jak si objednat kuchyň

1. krok – podklady

Pokud začínáte stavět nový dům, tak nám předložte svou projektovou dokumentaci. V případě rekonstrukce bytu potřebujeme plán místnosti, odborné zaměření provedeme zdarma před realizací zakázky.

2. krok – poradenství

Během první schůzky nám jde především o získání co možná nejvíce informací o vaší nové kuchyni. Společně zvolíme typ kuchyně, barevné a materiálové provedení a poradíme vám s volbou spotřebičů.

3. krok – návrh a vizualizace

Zakreslíme stávající stav, půdorys místnosti, okna, dveře a ostatní detaily. Po oboustranném projednání vašich představ vám navrhneme optimální řešení v trojrozměrném provedení. Dále celý projekt dolaďujeme a přizpůsobujeme vašim požadavkům. Výsledkem celého procesu je pak funkční kuchyně, která vám ve všech ohledech vyhovuje.

4. krok – cenová nabídka

Po odsouhlasení návrhu vám zpracujeme přesnou cenu kuchyňské sestavy a doplňků včetně montáže a dopravy. Na vyžádání zpracujeme i instalační výkresy.

5. krok – smlouva

Po schválení cenové nabídky nachystáme k podpisu kupní smlouvu, kde se definitivně stanoví vzhled, cena a samozřejmě i termín montáže vaší kuchyně.

6. krok – zaměření

Pro úspěšnou realizaci zakázky je důležité naše odborné zaměření místnosti, kde bude vaše budoucí kuchyň umístěna.

7. krok – výroba

Odborné zaměření je předáno do výroby, kde jsou data překreslena do výrobního softwaru. Výsledná data jsou zaslány přímo do moderních výrobních strojů. Na základě těchto údajů a pod dohledem našich výrobních techniků je daná kuchyň vyrobena. Kuchyňská sestava je zabalena a připravena pro následnou dopravu k vám.

8. krok – montáž

Týden před montáží vaší kuchyně si potvrdíme přesný termín. Naši zkušení montážní specialisté vám kuchyň dopraví, namontují, zkompletují a seřídí.

9. krok – předání

Společně překontrolujeme funkčnost kuchyně a tím vám zakázku řádně předáme. Součástí předání jsou záruční listy, české návody a předávací protokol.

10. krok – garance a servis

Poskytujeme vám pětiletou záruční dobu na kuchyň. V případě potřeby je možné využít i našich servisních služeb.

 
 KONTAKT:
 

kuchyňské a interiérové studio Šumperk

 
HEVOS interier, s. r. o.
Zábřežská 41
787 01 Šumperk

tel./fax: +420 583 238 884
e-mail:
studio.sumperk@hevos.cz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

otevírací doba
po–pá: 8.30–11.30, 12.00–17.00
so: 8.30–12.00

 

kuchyňské a interiérové studio Zábřeh

HEVOS interier, s. r. o.
Valová 8
789 01 Zábřeh

tel./fax: +420 583 455 071
e-mail:
studio.zabreh@hevos.cz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

otevírací doba
po–pá: 8.30–11.30, 12.00–17.00