Nabídka realit
Účty
Úvěry a hypotéky
Levná hypotéka
Financování bydlení > Financování

Financování bydlení


Rozsáhlé znalosti  finanční skupiny nám umožňují  řešit finanční potřeby každého klienta a jeho rodiny komplexně s ohledem na jeho krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé plány a možnosti.

Zpracování rodinné finanční  analýzy tvoří základnu pro vymezení projektu, který usnadní našemu klintovi v maximální možné míře využít státní podpory a daňových úlev. Po důkladné analýze předkládáme klientovi řešení jeho situace s financováním vlastního bydlení a to jak formou profinancování tak formou pomoci při hledání vhodné nemovitosti. Spolupráce s řadou realitní kanceláří, developerů a stavebních firem usnadňuje výběr a hledání optimální varianty realizace bydlení. 

Souběžně s řešením potřeb financování bydlení nebo rekonstrukce předkládáme klentovi podklady pro efektivní a bezpečné zhodnocení jeho rodinných finančních prostředků. Klient může volit mezi zhodnocováním rodinných  financí formou spořícího účtu, stavebního spoření Wüstenrot, penzijního připojištění AXA, životního pojištění nebo podílových fondů. 

V neposlední řadě můžeme poradit s čerpáním výhodné hotovostní půjčky v rámci konsolidace a doplacení nevýhodných úvěrů a půjček, založením bankovního konta dle potřeb klienta, zřízením kreditní karty,  čerpáním nejlevnější hypotéky nebo americké hypotéky.